Mycie elewacji

szorowanie     odkurzanie     mycie maszynowe

Wszystkie obiekty budowlane, zarówno te mieszkalne, jak i użyteczności publicznej, z biegiem czasu tracą swój blask, a na powierzchni ścian zewnętrznych pojawiają się kurz, nieestetyczne zacieki, oraz inne zabrudzenia – w tym, z reguły niepożądane graffiti.

Przedsiębiorstwo Mundis kompleksowo wykona dla Państwa profesjonalne mycie elewacji. Posiadamy nowoczesny, bardzo wydajny sprzęt, z myjkami na wysięgnikach i wybieramy jedynie najlepsze, sprawdzone preparaty. Rezultatem naszych działań jest powierzchnia oczyszczona z kurzu, mchu oraz wykwitów. Kolor tynku znów zachwyca swoją naturalną barwą, podnosząc walory estetyczne budynku.

Zatrudniamy pracowników z doświadczeniem w branży, którzy fachowo dobiorą technikę mycia elewacji do powierzchni – tak, aby nie została ona naruszona przez zastosowane środki czyszczące lub ciśnienie. Co więcej, na życzenie klienta użyjemy również impregnatów, dzięki którym zabrudzenia nie będą wnikały tak głęboko. Wśród metod, z jakich korzystamy, znajduje się też piaskowanie, sodowanie i czyszczenie suchym lodem, zaś hydrofobowanie lub akrylowanie nadaje powierzchni odporności na działanie niekorzystnych czynników.

W przypadku pytań i chęci podjęcia współpracy – zapraszamy do kontaktu.