Maszyny czyszczące

 

maszyny

 

Nasza firma z Łodzi świadczy usługi czyszczenia suchym lodem wszystkim Klientom, ceniącym sobie szybkość i skuteczność działań. W naszych pracach wykorzystujemy nowoczesne i niezwykle wydajne maszyny czyszczące Polarjet, które są w stanie usuwać zróżnicowane zanieczyszczenia w bardzo krótkim czasie.

Maszyny Polarjet = największa precyzja i skuteczność

Korzystanie z tych urządzeń jest przede wszystkim bardzo łatwe, a kompaktowość oraz lekkość umożliwiają nam szybkie pojawienie się i zrealizowanie zadania. Instaluje się je błyskawicznie, a co najważniejsze – do ich działania nie jest potrzebny prąd. Przy pomocy znajdującego się w zestawie pistoletu i możliwości czyszczenia strumieniowego, docieramy do najtrudniej dostępnych zabrudzeń.

Maszyny czyszczące suchym lodem marki Polarjet są bardzo oszczędne, bowiem nie wymagają do działania wody i prądu, a do tego cechuje je bardzo niskie zużycie powietrza zasilającego oraz suchego lodu. Dzięki temu możliwe jest tanie oraz szybkie wyczyszczenie każdej powierzchni.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Wszelkie usługi świadczymy w pełni kompleksowo oraz profesjonalnie, w związku z czym możecie Państwo liczyć na to, że zanieczyszczenia zostaną usunięte, bez względu na ich intensywność.