Chemia obiektowa

Fläck + Loggo      logo         sidelogo           Dolphin logo R

W ofercie naszej firmy z Łodzi nie mogło zabraknąć również profesjonalnej chemii samochodowej oraz obiektowej od renomowanego producenta Dolphin, który wykorzystuje swoje 15-letnie doświadczenie w zakresie technologii czystości i tworzy rozwiązania umożliwiające wyprzedzenie konkurencji.

W skład naszego asortymentu wchodzą:

  • środki do profesjonalnego sprzątania w obiektach użytkowych, w tym koncentraty do mycia i zabezpieczania posadzek, dywanów czy tapicerki, preparaty do mycia szyb i mebli, odświeżacze powietrza czy uniwersalne preparaty do usuwania zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni,
  • środki dla gastronomii do mycia zmywarek i naczyń, doczyszczania piekarników, a także pielęgnacji stali nierdzewnej,
  • chemia samochodowa i kosmetyki dla kierowców przeznaczone do mycia i doczyszczania karoserii, w tym także aktywna piana, którą można stosować do czyszczenia silników.

W skład oferty naszej łódzkiej firmy wchodzą środki sprawdzone i cenione przez użytkowników, które dzięki swojej skuteczności spełniają oczekiwania zarówno Klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem.

Producenci preparatów , których prowadzimy dystrybucję dbają o to, aby produkcja preparatów odbywała się zgodnie z najsurowszymi normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Wysoka jakość produktów i przewaga nad popularnymi środkami dostępnymi w sklepach wynika z wykorzystania zaawansowanych formuł i innowacyjnych, doskonale dobranych składników. Zapewniamy Państwu bardzo duży wybór chemii samochodowej i preparatów czyszczących, które dodatkowo dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Dobierzemy chemie do twoich potrzeb

biuro@mundis.pl